Privātuma politika

JUICE DIGITAL AGENCY, kas atrodas Rīgā, Elizabetes ielā 31, ir atbildīgs par jūsu personas datu apstrādi, kā aprakstīts šajā privātuma politikā.

JUICE DIGITAL AGENCY apkopo un apstrādā jūsu personas datus, kad jūs pērkat mūsu produktus, aizpildāt veidlapu vai sazināties ar mums.

Personas datu saraksts, ko mēs apstrādājam, kad jūs pērkat mūsu produktus:
-vārds;
-adrese;
-telefona numurs;
-e-pasta adrese;
-īpaši un/vai sensitīvi personas dati, ko apstrādā uzņēmums JUICE DIGITAL AGENCY.

Mūsu vietne un/vai pakalpojums nav paredzēts, lai vāktu personas datus no vietnes apmeklētājiem, kas ir jaunāki par 16 gadiem, pat ja viņiem ir vecāku vai aizbildņu atļauja. Diemžēl JUICE DIGITAL AGENCY nevar pārbaudīt, vai vietnes apmeklētājs ir vecāks par 16 gadiem. Tāpēc mēs mudinām vecākus vai aizbildņus piedalīties savu bērnu tiešsaistes aktivitātēs, lai novērstu viņu personas datu vākšanu bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas.

Ja jūs uzskatāt, ka esam apkopojuši personas datus par nepilngadīgu personu bez šīs atļaujas, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi hello@juicelatvia.lv, un mēs šo informāciju dzēsīsim.

Kādam nolūkam un uz kāda pamata mēs apstrādājam personas datus?
JUICE DIGITAL AGENCY apstrādā jūsu personas datus šādiem mērķiem.

Ja nepieciešams noslēgt pirkuma līgumu, mēs apstrādājam jūsu personas datus:
-pierādījumu reģistrēšanai;
-lai nosūtītu informāciju par jūsu produktu vai pakalpojumu un tā izmaiņām;
-lai sagatavotu un izpildītu līgumu;
-lai nosūtītu preces uz jūsu adresi.

Cik ilgi JUICE DIGITAL AGENCY glabā jūsu personas datus?

JUICE DIGITAL AGENCY neuzglabās jūsu personas datus ilgāk par obligāto likumā noteikto periodu vai, ja šāds obligātais likumā noteiktais termiņš nav norādīts, ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams, lai izpildītu mērķus, kuriem jūsu personas dati tika vākti.

JUICE DIGITAL AGENCY saņemto personas datu uzglabāšanas termiņš, kas bija paredzēts līguma noslēgšanai un pakas apstrādei, nedrīkst pārsniegt 2 gadus pēc līguma noslēgšanas.


Personas datu nodošana trešajām personām

JUICE DIGITAL AGENCY nodod jūsu personas datus trešajām personām, ja tas ir nepieciešams līguma izpildei vai saskaņā ar juridiskām saistībām.

Ar trešajām personām, kas apstrādā jūsu personas datus JUICE DIGITAL AGENCY vārdā, mēs parakstām datu apstrādātāja līgumu. Pateicoties tam, JUICE DIGITAL AGENCY nodrošina, ka jūsu personas dati vienmēr tiek aizsargāti, vismaz tādā pašā līmenī, un tiek garantēta jūsu personas datu konfidencialitāte.


Vai JUICE DIGITAL AGENCY analizē vietnes apmeklējumus?

JUICE DIGITAL AGENCY izmanto funkcionālos, analītiskos un izsekošanas sīkfailus. Sīkfails ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu ierīces pārlūkprogrammā, piemēram, datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī, kad pirmo reizi apmeklējat vietni. JUICE DIGITAL AGENCY izmanto sīkfailus tikai tehniskiem nolūkiem. Šie sīkfaili nodrošina, ka vietne darbojas pareizi un, piemēram, atceras jūsu vēlamos iestatījumus, lai JUICE DIGITAL AGENCY varētu optimizēt vietnes. No otras puses, Yourobohome izmanto sīkfailus, kas izseko jūsu pārlūkošanas uzvedību, lai JUICE DIGITAL AGENCY varētu piedāvāt pielāgotu saturu un reklāmu.


Jūs varat atteikties no sīkfailiem, iestatot savu interneta pārlūkprogrammu tā, lai tajā vairs netiek saglabāti sīkfaili. Turklāt pārlūkprogrammas iestatījumos varat izdzēst visu iepriekš saglabāto informāciju.


Skatīt, mainīt vai dzēst personas datus

Jums ir tiesības skatīt, labot vai dzēst savus personas datus. Turklāt jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu datu apstrādei vai iebilst pret savu personas datu apstrādi un jums ir tiesības uz datu pārnesamību. Tas nozīmē, ka jūs varat nosūtīt mums pieprasījumu nosūtīt personas datus, ko esam apkopojuši un saglabājuši datora failā, jums vai citai jūsu minētai organizācijai.


Jums ir tiesības pārskatīt, labot, ierobežot vai dzēst JUICE DIGITAL AGENCY apstrādātos personas datus, izņemot gadījumus, kad Mollie nevar piešķirt šīs tiesības juridiska pienākuma dēļ. Piekļuves, labošanas, ierobežošanas vai dzēšanas pieprasījumu jūs varat sūtīt uz e-pasta adresi hello@juicelatvia.lv


Tomēr, lai noskaidrotu jūsu pieprasījuma likumību, uzņēmums JUICE DIGITAL AGENCY lūdz kopā ar pieprasījumu nosūtīt jūsu identitāti apliecinoša dokumenta (t.i., pases vai ID kartes) kopiju. Lūdzu, pārliecinieties, ka šajā kopijā ir rediģēts jūsu pases fotoattēls, MRZ (mašīnlasāmā zona, ciparu josla pases apakšā), pases numurs un personas kods, lai aizsargātu jūsu privātumu. JUICE DIGITAL AGENCY atbildēs uz jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk, bet jebkurā gadījumā četrpadsmit darba dienu laikā.


Kā mēs aizsargājam personas datus

JUICE DIGITAL AGENCY nopietni uztver jūsu datu aizsardzību un veic atbilstošus pasākumus, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu, zudumu, nesankcionētu piekļuvi, nevēlamu izpaušanu un neatļautu modifikāciju. Ar Secure Socket Layer (SSL) visi jūsu dati tiek šifrēti.


Īsziņu mārketinga noteikumi un nosacījumi:

Mēs izmantojam īsziņu platformu, uz kuru attiecas šādi noteikumi un nosacījumi. Piedaloties mūsu īsziņu mārketingā un paziņojumos, jūs piekrītat šiem noteikumiem.

Ievadot savu tālruņa numuru norēķināšanās laikā un apstiprinot pirkumu, abonējot jaunumu vēstuļu saņemšanu, izmantojot mūsu abonēšanas veidlapu vai atslēgvārdu, jūs piekrītat, ka mēs varam nosūtīt jums īsziņas (par jūsu pasūtījumu, tostarp atgādinājumus par pamesto grozu) un īsziņu mārketinga piedāvājumus. Jūs atzīstat, ka piekrišana nav nosacījums pirkumu veikšanai.


Jūsu tālruņa numuru, vārdu un pirkuma informāciju uz mūsu SMS platformu pārsūtīs SMSBump Inc, Eiropas Savienībā bāzēts uzņēmums, kas atrodas Sofijā, Bulgārijā, ES. Šie dati tiks izmantoti, lai nosūtītu jums pielāgotus mārketinga ziņojumus un paziņojumus. Sūtot īsziņas, jūsu tālruņa numurs tiks nosūtīts īsziņu operatoram piegādei.


Ja nevēlaties saņemt īsziņas un paziņojumus, lūdzu, atbildiet ar STOP uz jebkuru no mūsu īsziņām vai izmantojiet abonēšanas atcelšanas saiti, ko esam jums nosūtījuši jebkurā no mūsu ziņojumiem. Jūs saprotat un piekrītat, ka alternatīvas atteikšanās metodes, piemēram, alternatīvu vārdu vai vaicājumu izmantošana, netiks uzskatītas par saprātīgām atteikšanās metodēm. Var tikt piemērota maksa par ziņojuma nosūtīšanu.


Ja jums ir kādi jautājumi, sūtiet tekstu "HELP" uz numuru, no kura saņēmāt īsziņas. Jūs varat arī sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas. Ja vēlaties atteikties, lūdzu, izpildiet iepriekš norādītās procedūras.


Ja jums rodas iespaids, ka jūsu dati nav pienācīgi aizsargāti vai ir ļaunprātīgas izmantošanas pazīmes, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu, nosūtot ziņu uz e-pasta adresi hello@juicelatvia.lv.