Privātuma politika
Uzņēmums Juice Production, kas atrodas Rīgā, Elizabetes ielā 31, ir atbildīgs par jūsu personas datu apstrādi, kā tas ir aprakstīts šajā privātuma politikā.

Juice Production apstrādā un apkopo jūsu personas datus, kad pērkat mūsu produktus, aizpildāt veidlapu vai sazināties ar mums.

Personas datu saraksts, ko mēs apstrādājam, kad jūs pērkat mūsu produktus:
Vārds;
Adrese;
Telefona numurs;
E-pasta adrese;

Īpaši un/vai sensitīvi personas dati, ko apstrādā Juice Production
Mūsu vietne un/vai dienests neapkopo un neapstrādā personas datus no vietnes lietotājiem, kas ir jaunāki par 16 gadiem, pat ja viņiem ir vecāku vai aizbildņu atļauja. Diemžēl Juice Production nevar pārbaudīt, vai lietotājs ir vecāks par 16 gadiem. Tāpēc mēs aicinām vecākus vai aizbildņus piedalīties savu bērnu tiešsaistes aktivitātēs, lai novērstu viņu personas datu ievākšanu bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas.
Ja uzskatāt, ka esam ievākuši personas datus par nepilngadīgu personu bez šīs atļaujas, lūdzu, sazinieties ar mums hello@juicelatvia.lv, un mēs šo informāciju dzēsīsim.

Kādam nolūkam un uz kāda pamata mēs apstrādājam personas datus?
Juice Production apstrādā jūsu personas datus šādiem nolūkiem.
Ja nepieciešams panākt vienošanos, mēs apstrādājam jūsu personas datus:
Reģistrēt pierādījumus;
Lai nosūtītu informāciju par jūsu produktu vai pakalpojumu un tā izmaiņām;
Noformēt un izpildīt līgumu;
Nosūtīt preces uz jūsu adresi;

Cik ilgi Juice Production glabā jūsu personas datus?
Juice Production neuzglabās jūsu personas datus ilgāk par obligāto likumā noteikto termiņu vai, ja šāds obligātais likumā noteiktais termiņš nav spēkā, ne ilgāk, kā tas ir noteikti nepieciešams, lai izpildītu mērķus, kādiem jūsu personas dati tika vākti.
Juice Production saņemtie personas dati līguma noslēgšanas un pasūtījuma apstrādes procesam tiks uzglabāti ne ilgāk kā 2 gadus pēc līguma noslēgšanas.
Personas datu nodošana trešajām personām
Juice Production nodod jūsu personas datus trešajām personām, ja tas ir nepieciešams līguma izpildei vai pamatojoties uz juridiskajām saistībām.
Ar trešajām personām, kas apstrādā jūsu personas datus Juice Production vārdā, mēs parakstām apstrādātāja līgumu. Pateicoties tam, Juice Production nodrošina, ka jūsu personas dati vienmēr tiek aizsargāti, vismaz tādā pašā līmenī, un tiek garantēta jūsu personas datu konfidencialitāte.

Vai Juice Production analizē interneta vietnes apmeklējumus?
Juice Production izmanto funkcionālās, analītiskās un izsekošanas sīkdatnes. Sīkdatne ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu ierīces pārlūkprogrammā, piemēram, datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī, kad pirmo reizi apmeklējat vietni. Juice Production izmanto sīkfailus tikai tehniskiem nolūkiem. Šīs sīkdatnes nodrošina vietnes pareizu darbību un, piemēram, atceras jūsu vēlamos iestatījumus, lai Juice Production varētu optimizēt vietnes. No otras puses, Yourobohome izmanto sīkfailus, kas izseko jūsu aktivitātes internetā, lai Juice Production varētu piedāvāt pielāgotu saturu un reklāmu.
Jūs varat atteikties no sīkdatnēm, iestatot savu interneta pārlūkprogrammu tā, lai tajā vairs netiek saglabāti sīkfaili. Turklāt pārlūkprogrammas iestatījumos varat izdzēst visu iepriekš saglabāto informāciju.
Personas datu apskate, labošana vai dzēšana
Jums ir tiesības skatīt, labot vai dzēst savus personas datus. Turklāt jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu datu apstrādei vai iebilst pret savu personas datu apstrādi un jums ir tiesības uz datu pārnešanu. Tas nozīmē, ka varat nosūtīt mums pieprasījumu nosūtīt privāto informāciju, ko esam glabājuši datora failā, jums vai citai jūsu minētai organizācijai.
Jums ir tiesības pārskatīt, labot, ierobežot vai dzēst Juice Production apstrādātos personas datus, izņemot gadījumus, kad Mollie nevar piešķirt šīs tiesības juridiska pienākuma dēļ. Piekļuves, labošanas, ierobežošanas vai dzēšanas pieprasījumu varat sūtīt uz hello@juicelatvia.lv

Tomēr, lai noskaidrotu jūsu pieprasījuma likumību, uzņēmums Juice Production lūdz kopā ar pieprasījumu nosūtīt arī jūsu identitāti apliecinoša dokumenta (t.i., pases vai ID kartes) kopiju. Lūdzu, pārliecinieties, vai šajā kopijā ir rediģēts jūsu pases fotoattēls, MRZ (mašīnlasāma zona, ciparu josla pases apakšā), pases numurs un pilsoņu apkalpošanas numurs (PSN), lai aizsargātu jūsu privātumu. Juice Production atbildēs uz jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk, bet jebkurā gadījumā četrpadsmit darba dienu laikā.

Kā mēs aizsargājam personas datus
Juice Production nopietni uztver jūsu datu aizsardzību un veic atbilstošus pasākumus, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu, zudumu, nesankcionētu piekļuvi, nevēlamu izpaušanu un neatļautu modifikāciju. Ar Secure Socket Layer (SSL) visi jūsu dati tiek šifrēti.

Teksta mārketinga noteikumi un nosacījumi:
Mēs izmantojam īsziņu platformu, uz kuru attiecas šādi noteikumi un nosacījumi. Piedaloties mūsu teksta mārketingā un paziņojumos, jūs piekrītat šiem noteikumiem.
Ievadot savu tālruņa numuru norēķināšanās laikā un inicializējot pirkumu, abonējot, izmantojot mūsu abonēšanas veidlapu vai atslēgvārdu, jūs piekrītat, ka mēs varam nosūtīt jums īsziņas (par jūsu pasūtījumu, tostarp atgādinājumus par pamestu grozu) un teksta mārketinga piedāvājumus. Jūs atzīstat, ka piekrišana nav nosacījums nevienam pirkumam.
Jūsu tālruņa numuru, vārdu un pirkuma informāciju uz mūsu SMS platformu pārsūtīs SMSBump Inc, Eiropas Savienības uzņēmums, kas atrodas Sofijā, Bulgārijā, ES. Šie dati tiks izmantoti, lai nosūtītu jums mērķtiecīgus mārketinga paziņojumus un citus paziņojumus. Sūtot īsziņas, jūsu tālruņa numurs tiks nodots īsziņu operatoram piegādei.
Ja vēlaties atteikties no īsziņu mārketinga ziņojumu un paziņojumu saņemšanas, lūdzu, atbildiet ar STOP uz jebkuru no mums nosūtīto mobilo ziņojumu vai izmantojiet atteikšanās saiti, ko esam jums nodrošinājuši jebkurā mūsu saziņā. Jūs saprotat un piekrītat, ka alternatīvas atteikšanās metodes, piemēram, alternatīvu vārdu vai vaicājumu izmantošana, netiks uzskatītas par saprātīgām atteikšanās metodēm. Var tikt piemērota maksa par ziņojumiem un datu pārraidi.

Ja jums ir kādi jautājumi, sūtiet tekstu "PALĪDZĪBA" uz numuru, no kura saņēmāt ziņas. Varat arī sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas. Ja vēlaties atteikties, lūdzu, izpildiet iepriekš norādītās procedūras.
Ja jums rodas iespaids, ka jūsu dati nav pienācīgi aizsargāti vai ir ļaunprātīgas izmantošanas pazīmes, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu hello@juicelatvia.lv.