Sociālie tīkli restorānam Nomad

2022. gadā Rīgā tika atklāts vērienīgs Panāzijas virtuves projekts NOMAD. Stilīgs restorāns ar vairāk nekā 120 vietām, kas sadalīts divās zonās – Vidusjūras un Āzijas-Klusā okeāna reģiona.

Mūsu galvenais uzdevums bija iekļaut restorānu Rīgas populārāko restorānu sarakstā. Mēs novadījām vairākas iepazīstināšanas sesijas, izanalizējām konkurences vidi un izdomājām unikālus akcentus šim restorānam. Kā arī sagatavojām veicināšanas stratēģiju nākamajam gadam.
Mūsu komanda sarīkoja vairākas foto un video sesijas, izplānojām sociālo tīklu saturu, pozicionēšanu un noformējumu. Tika izveidoti reklāmas materiāli mērķētai reklāmai sociālajos tīklos, kā arī animācijas baneri gaidāmajiem pasākumiem. Tika īstenotas ietekmes mārketinga kampaņas un integrācija, sadarbojoties ar populāriem ziņu portāliem un žurnāliem.
Mēs izveidojām adaptīvu "landing page" ar ērtu galdiņu rezervēšanas sistēmu. Apkopojām semantisko kodolu, kura pamatā ir galvenie meklēšanas pieprasījumi, veicām semantikas klasterizāciju un sagatavojām turpmāko reklamēšanu Google Ads platformā. Mēs parūpējāmies arī par SEO optimizāciju meklētājiem, kuras balstījām iepriekš izstrādātajā atslēgvārdu semantikā.